Doroczne warsztaty z prof. Richardem Whishem - Stowarzyszenie Prawa Konkurencji

Wybierz język strony

  • Polski
  • English
Stowarzyszenie Prawa Konkurencji Aktualności Doroczne warsztaty z prof. Richardem Whishem

Doroczne warsztaty z prof. Richardem Whishem

Serdecznie zapraszamy na kolejne doroczne warsztaty z prof. Richardem Whishem, na których pan profesor omówi “Recent Developments in EU Competition Law”. Tak jak poprzednio, warsztaty odbędą się w formule online, a zapraszamy na nie w dniu 15 lutego 2024 roku o godz. 17:00 (rejestracja od godz. 16:45).

Prof. Whish znany jest ze swoich dorocznych przeglądów najnowszego orzecznictwa antymonopolowego w UE i cieszymy się, że ponownie zawita do nas z takim przeglądem. Warsztaty odbędą się w języku angielskim (nie zapewniamy tłumaczenia).

Richard Whish jest emerytowanym profesorem prawa w King’s College w Londynie. W 2014 r. został mianowany QC Honoris Causa. W latach 2003-2009 był dyrektorem niewykonawczym Office of Fair Trading w Wielkiej Brytanii, a w latach 2005-2011 dyrektorem niewykonawczym singapurskiego Energy Markets Authority. Jest współautorem Competition Law, 9th edition 2018, a także autorem wielu innych książek, artykułów, glos i recenzji książek dotyczących różnych aspektów międzynarodowego prawa i polityki konkurencji.

Uprzejmie prosimy o uprzednią rejestrację – link do wydarzenia prześlemy osobom zarejestrowanym na dzień przed warsztatami. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres: spk@spk.com.pl lub telefonicznie pod nr telefonu (22) 242 5138.

Uwaga: podczas tego wydarzenia mogą być robione zdjęcia i nagrania. Rejestracja na warsztaty jest równoznaczna z wyrażeniem przez Państwa zgody na publikację Państwa wizerunku na zdjęciach lub nagraniach zarejestrowanych podczas tego wydarzenia w celach reklamowych lub w celu umieszczenia ich na stronie internetowej SPK.

Twitter (X) Stowarzyszenia Prawa Konkurencji LinkedIn Stowarzyszenia Prawa Konkurencji © 2023 Stowarzyszenie Prawa Konkurencji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hedea.pl