Zmiana terminu warsztatów profesora Thibault Schrepel nt. “Complexity-Minded Antitrust” - Stowarzyszenie Prawa Konkurencji

Wybierz język strony

  • Polski
  • English
Stowarzyszenie Prawa Konkurencji Aktualności Zmiana terminu warsztatów profesora Thibault Schrepel nt. “Complexity-Minded Antitrust”

Zmiana terminu warsztatów profesora Thibault Schrepel nt. “Complexity-Minded Antitrust”

Z powodu nagłej choroby po stronie naszego prelegenta zmuszeni jesteśmy przełożyć dzisiejsze warsztaty profesora Thibault Schrepel nt. “Complexity-Minded Antitrust” na dzień 17 maja 2023 r. o godz. 17:00 (rejestracja od godz. 16:50).  Jak pierwotnie planowaliśmy, warsztaty te odbędą się w formule online i w języku angielskim (nie zapewniamy tłumaczenia). 

Ci z Państwa, którym nie pasował dzisiejszy termin, mają zatem nadal szansę zapisać się na te warsztaty – serdecznie zapraszamy!  Zgłoszenia przyjmujemy jak zawsze drogą mailową na adres: spk@spk.com.pl lub telefonicznie pod nr. telefonu (22) 242 5138.  Podczas tego wydarzenia mogą być robione zdjęcia i nagrania.  Rejestracja na warsztaty jest równoznaczna z wyrażeniem przez Państwa zgody na publikację Państwa wizerunku na zdjęciach lub nagraniach zarejestrowanych podczas tego wydarzenia w celach reklamowych lub w celu umieszczenia ich na stronie internetowej SPK.

Przy okazji informujemy też o zmianie terminu także naszych kolejnych warsztatów.  Wcześniej prosiliśmy o zarezerwowanie terminu w maju na całodniowe warsztaty kazusowe poświęcone „Ekonomii wymiany informacji” – te warsztaty, współorganizowane przez Frontier Economics i kancelarię Allen & Overy wspólnie z SPK, odbędą się 14 czerwca 2023 r., a nie w pierwotnie planowanym terminie majowym.  Prosimy o zarezerwowanie nowej daty. Dane do rejestracji prześlemy mailem we właściwym czasie.

Twitter (X) Stowarzyszenia Prawa Konkurencji LinkedIn Stowarzyszenia Prawa Konkurencji © 2023 Stowarzyszenie Prawa Konkurencji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hedea.pl