Warsztaty "Skuteczne argumenty efektywnościowe w koncentracjach – skąd się bierze sceptycyzm organów antymonopolowych i jak go przezwyciężyć" - Stowarzyszenie Prawa Konkurencji

Wybierz język strony

  • Polski
  • English
Stowarzyszenie Prawa Konkurencji Aktualności Warsztaty „Skuteczne argumenty efektywnościowe w koncentracjach – skąd się bierze sceptycyzm organów antymonopolowych i jak go przezwyciężyć”

Warsztaty „Skuteczne argumenty efektywnościowe w koncentracjach – skąd się bierze sceptycyzm organów antymonopolowych i jak go przezwyciężyć”

Stowarzyszenie Prawa Konkurencji wraz z Positive Competition mają przyjemność zaprosić członków Stowarzyszenia Prawa Konkurencji na warsztaty zatytułowane:

Skuteczne argumenty efektywnościowe w koncentracjach – skąd się bierze sceptycyzm organów antymonopolowych i jak go przezwyciężyć.

Na świecie wieją wiatry niesprzyjające koncentracjom przedsiębiorców w ogóle, więc tym istotniejsze jest, by pochylić się nad sceptycyzmem organów antymonopolowych co do argumentów efektywnościowych w koncentracjach.

Warsztaty odbędą się we wtorek, 10 października 2023 roku w hotelu Bellotto (ul. Senatorska 13/15, Warszawa) o godzinie 17:00. Po warsztatach odbędzie się koktajl, podczas którego wzniesiemy toast z okazji 5-lecia Positive Competition.

Prosimy o uprzednią rejestrację pod adresem: spk@spk.com.pl lub telefonicznie: 22 242 5138. Na koktajl po warsztatach prowadzona jest osobna rejestracja pod adresem wskazanym w załączonym zaproszeniu.

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki

Twitter (X) Stowarzyszenia Prawa Konkurencji LinkedIn Stowarzyszenia Prawa Konkurencji © 2023 Stowarzyszenie Prawa Konkurencji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hedea.pl