Nabór do projektu Summer Camp UOKiK ’23 - Stowarzyszenie Prawa Konkurencji

Wybierz język strony

  • Polski
  • English
Stowarzyszenie Prawa Konkurencji Aktualności Nabór do projektu Summer Camp UOKiK ’23

Nabór do projektu Summer Camp UOKiK ’23

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów naboru do projektu Summer Camp UOKiK ’23 dla studentów 4. i 5. roku prawa, ekonomii i kierunków pokrewnych.

Summer Camp UOKiK ’23 to 5 dni bezpłatnych, stacjonarnych warsztatów z prawa konkurencji w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Uczestnicy poznają kulisy pracy analityków prowadzących postępowania i dowiedzą się, jak funkcjonuje urząd w praktyce. W programie m.in. warsztaty z ekspertami i omówienie najciekawszych kazusów, gry integracyjne oraz spotkania z gośćmi specjalnymi.

Termin i miejsce: 18–22 września 2023 r., siedziba UOKiK przy pl. Powstańców Warszawy 1 w Warszawie. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie w hotelu wraz z wyżywieniem (śniadania i obiady). Nagroda dla uczestników warsztatów: płatne praktyki w UOKiK.

Na zgłoszenia UOKiK czeka do 15 maja 2023 r. Szczegóły rekrutacji oraz dodatkowe informacje i materiały promocyjne na stronie: uokik.gov.pl w zakładce „Edukacja”: UOKiK – Edukacja – Konkursy – Summer Camp.

Twitter (X) Stowarzyszenia Prawa Konkurencji LinkedIn Stowarzyszenia Prawa Konkurencji © 2023 Stowarzyszenie Prawa Konkurencji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hedea.pl