Konferencja TRENDY W OCHRONIE KONKURENCJI W POLS - Stowarzyszenie Prawa Konkurencji

Wybierz język strony

  • Polski
  • English
Stowarzyszenie Prawa Konkurencji Aktualności Konferencja TRENDY W OCHRONIE KONKURENCJI W POLS

Konferencja TRENDY W OCHRONIE KONKURENCJI W POLS

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Wydziału Zarządzania UW wraz ze Stowarzyszeniem Prawa Konkurencji i Polskim Stowarzyszeniem Prawników Przedsiębiorstw serdecznie zapraszają na konferencję „TRENDY W OCHRONIE KONKURENCJI W POLSCE”, która odbędzie się we wtorek, 14 czerwca w Centrum Konferencyjnym Zielna, ul. Zielna 37, Warszawa.

Przemówienie wygłosi Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Pan Tomasz Chróstny.

Celem konferencji jest podsumowanie orzecznictwa i praktyki stosowania prawa konkurencji w Polsce w ostatnich latach. Wybitni prelegenci ze świata praktyki i ośrodków akademickich poszukają odpowiedzi na pytanie o ewolucję systemu ochrony konkurencji, nowe wyzwania związane z pandemią, a teraz także z wojną w Ukrainie. Partnerami konferencji są Kancelarie GESSEL i White & Case.

Konferencja potrwa od godz. 09:00 do godz. 14:30, a na koniec serdecznie zapraszamy na poczęstunek, którym mamy nadzieję uczcić nie tylko wcześniejszą burzę mózgów, ale także pożegnanie z pandemiczną przerwą w spotkaniach środowiska face-to-face!

Rejestracje na konferencje prosimy kierować na adres mailowy: dorota.majchrzak@dentons.com

Liczba miejsc na konferencji jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Program konferencji.
Twitter (X) Stowarzyszenia Prawa Konkurencji LinkedIn Stowarzyszenia Prawa Konkurencji © 2023 Stowarzyszenie Prawa Konkurencji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hedea.pl