Summer Camp UOKiK ’24 - Stowarzyszenie Prawa Konkurencji

Wybierz język strony

  • Polski
  • English
Stowarzyszenie Prawa Konkurencji Aktualności Summer Camp UOKiK ’24

Summer Camp UOKiK ’24

Uprzejmie informujemy, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów rozpoczął zbieranie zgłoszeń do projektu Summer Camp UOKiK ’24 – 5 dni bezpłatnych, stacjonarnych warsztatów z prawa konkurencji w UOKiK dla studentów 2, 3 i 4. i 5. roku prawa, ekonomii i kierunków pokrewnych.

Uczestnicy poznają kulisy pracy analityków prowadzących postępowania i dowiedzą się, jak funkcjonuje urząd w praktyce. W programie – m.in. warsztaty z ekspertami i omówienie najciekawszych case studies, gry integracyjne oraz spotkania z gośćmi specjalnymi.

Termin i miejsce: 16 – 20 września 2024 r., siedziba UOKiK przy pl. Powstańców Warszawy 1 w Warszawie.

Urząd zapewnia zakwaterowanie w hotelu wraz z wyżywieniem (śniadania i obiady). Nagrodą dla uczestników warsztatów są płatne praktyki w UOKiK.

Termin na składanie zgłoszeń upływa 16 czerwca 2024 r. Szczegóły rekrutacji oraz dodatkowe informacje i materiały promocyjne na stronie: uokik.gov.pl w zakładce „Edukacja”: Konkursy (uokik.gov.pl).

Twitter (X) Stowarzyszenia Prawa Konkurencji LinkedIn Stowarzyszenia Prawa Konkurencji © 2023 Stowarzyszenie Prawa Konkurencji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hedea.pl