english

Aktualności

Polecamy

24 czerwca 2022 roku

2022-06-24


Z przyjemnością informujemy, że w dniu 21 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie na najlepsze prace magisterskie i doktorskie, organizowanym przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów we współpracy ze Stowarzyszeniem Prawa Konkurencji. 

Kapituła przyznała wyróżnienie Stowarzyszenia Prawa Konkurencji i nagrodę w wysokości 5000 zł panu Janowi Siesickiemu, absolwentowi Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, za pracę pt. „Ewolucja podejścia do oceny porozumień wertykalnych z uwzględnieniem koncepcji nowelizacji VBER”, obronioną pod kierunkiem dr hab. Magdaleny Słok-Wódkowskiej.  W tym roku doszło do kumulacji wygranej, ponieważ pan Siesicki otrzymał za swoją pracę również III nagrodę Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

Category: pl
Posted by: spk

Nagrody Prezesa UOKiK w konkursie na najlepszą pracę magisterską poświęconą ochronie konkurencji otrzymali poza tym:

Pani Aleksandra Kołodziejczyk, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego za pracę pt. „Porozumienia w zakresie zrównoważonego rozwoju w łańcuchu żywnościowym w świetle prawa konkurencji – droga do karteli czy niezbędny środek ochrony środowiska?” obronioną pod kierunkiem prof. dr. hab. Roberta Grzeszczaka (I nagroda).

Pan Jacek Szreniawski, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego za pracę pt. „Unijny system handlu uprawnieniami do emisji w kontekście funkcjonowania polskich przedsiębiorstw energetycznych” obronioną pod kierunkiem dr. hab. Pawła Wajdy prof. UW (II nagroda).

Pani Anna Latuszek, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego za pracę pt. „Ryzyko zaburzeń konkurencji na przykładzie pomocy państwa w sektorze lotniczym. Analiza praktyki decyzyjnej Komisji Europejskiej w latach 2014-2020”, obronioną pod kierunkiem prof. dr. hab. Roberta Grzeszczaka (wyróżnienie).

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

UOKiK - Urząd - Informacje ogólne - Aktualności - UOKiK nagrodził najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania.

Zdjęcia

Stowarzyszenie Prawa Konkurencji
c/o Dentons
ul. Zajęcza 4
00 - 351 Warszawa

e-mail: spk@spk.com.pl

tel.: (22) 24 25 138
fax: (22) 24 25 242

Wykonanie: AGINUS , Copyright © 2004-2023 Stowarzyszenie Prawa Konkurencji