english

Aktualności

Polecamy

21 czerwca 2018 roku

2018-06-21


Z przyjemnością zapraszamy na warsztaty „Koncentracje horyzontalne”, piąte w cyklu warsztatów Ekonomia prawa konkurencji organizowanych przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Compass Lexecon i Stowarzyszenie Prawa Konkurencji, które odbędą się w czwartek, 21 czerwca 2018 r. o godz. 10:00 (rejestracja uczestników od godz. 9:30) w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym UOKiK przy pl. Powstańców Warszawy 1 w Warszawie.

Category: pl
Posted by: spk

Tematem piątej edycji warsztatów będą koncentracje horyzontalne. Pierwszą część spotkania poświęcimy omówieniu najważniejszych narzędzi ekonomicznych do oceny koncentracji horyzontalnych oraz najnowszych trendów w kontroli koncentracji w Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem Polski. Zaprezentowane zostanie również case study. W drugiej części prelegenci odniosą się do case study i przedstawią jego analizę wraz z komentarzem. Spotkanie zakończymy dyskusją z udziałem prelegentów i uczestników.

W warsztatach głos zabiorą Aleksandra Boutin, starszy doradca w Compass Lexecon; dr Katarzyna Czapracka, partner, White & Case; mec. Małgorzata Szwaj, partner, Linklaters; Nikodem Szadkowski, zastępca dyrektora Departamentu Analiz Rynku, UOKiK; Xavier Boutin, starszy doradca, Adjunct Professor Université Libre Bruxelles oraz prof. Damien Neven, starszy doradca, Compass Lexecon, b. Główny Ekonomista ds. konkurencji w DG COMP KE; wykładowca w Graduate Institute of International and Development Studies Geneva.

Spotkanie poprowadzi Aleksander Stawicki - Partner, WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc uprzejmie prosimy o uprzednią rejestrację. Tradycyjnie obowiązuje kolejność zgłoszeń, które przyjmujemy drogą mailową na adres: spk@spk.com.pl lub telefonicznie (22) 242 5654. Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim.

Podczas wydarzenia mogą być wykonywane zdjęcia celem jego upamiętnienia na stronach internetowych. Prosimy o zapoznanie się z Informacją na temat danych osobowych.

Znajdź nas na Facebooku

PUBLIKACJE

„Kontrola rynków oligopolistycznych w prawie konkurencji. Prawo Unii Europejskiej na tle rozwiązań w wybranych jurysdykcjach”, dr Jan Szczodrowski (wyd. Wolters Kluwer S.A., 2015)

Publikacja dofinansowana przez Stowarzyszenie Prawa Konkurencji.

Stowarzyszenie Prawa Konkurencji

c/o Dentons
Rondo ONZ 1, XXX piętro
00 - 124 Warszawa

e-mail: spk@spk.com.pl

tel.: (22) 24 25 654
fax: (22) 24 25 242

Wykonanie: AGINUS , Copyright © 2004-2018 Stowarzyszenie Prawa Konkurencji