english

Aktualności

Polecamy

28 lutego 2018 roku

2018-02-28


Z przyjemnością zapraszamy na warsztaty pt. „Koncentracje wertykalne”, czwarte w cyklu warsztatów z cyklu Ekonomia prawa konkurencji organizowanych przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Compass Lexecon i Stowarzyszenie Prawa Konkurencji. Warsztaty odbędą się w środę, 28 lutego 2018 r. w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym UOKiK przy Placu Powstańców Warszawy 1 w Warszawie.

Category: pl
Posted by: spk

Czwartą edycję warsztatów poświęcimy koncentracjom wertykalnym. W pierwszej części porozmawiamy o roli ekonomii w kontroli tego typu koncentracji, w tym o najciekawszych brytyjskich sprawach z tego zakresu oraz o narzędziach ekonomicznych w ocenie skutków pionowych. W drugiej części omówimy praktyczne problemy z oceną koncentracji wertykalnych. Dodatkowo przewidzieliśmy podsumowanie spotkania w formie dyskusji z udziałem ekonomistów i prawników.

W warsztatach głos zabiorą Kirsten Edwards-Warren, Wiceprezes Compass Lexecon i Aleksandra Boutin, Wiceprezes Compass Lexecon, wieloletni pracownik Dyrekcji ds. Konkurencji KE, Ministerstwa Sprawiedliwości i UOKiK. Do poruszanych tematów odniosą się ponadto eksperci UOKiK oraz prawnicy. Spotkanie poprowadzi Prezes Stowarzyszenia Prawa Konkurencji oraz Partner w kancelarii Dentons – Agnieszka Stefanowicz-Barańska.

Pierwsza część spotkania odbędzie się w języku angielskim, a druga w języku polskim. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym spk@spk.com.pl. Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, instytucję i stanowisko. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do określenia limitu miejsc w przypadku większej liczby zgłoszeń z danej instytucji.

Dokumenty na ten temat

agenda 28.02.2018.pdf

Znajdź nas na Facebooku

PUBLIKACJE

„Kontrola rynków oligopolistycznych w prawie konkurencji. Prawo Unii Europejskiej na tle rozwiązań w wybranych jurysdykcjach”, dr Jan Szczodrowski (wyd. Wolters Kluwer S.A., 2015)

Publikacja dofinansowana przez Stowarzyszenie Prawa Konkurencji.

Stowarzyszenie Prawa Konkurencji

c/o Dentons
Rondo ONZ 1, XXX piętro
00 - 124 Warszawa

e-mail: magdalena.pawlak@dentons.com

tel.: (22) 24 25 657
fax: (22) 24 25 242

Wykonanie: AGINUS , Copyright © 2004-2018 Stowarzyszenie Prawa Konkurencji