english

Aktualności

Polecamy

11 maja 2015 roku

2015-04-23


Informujemy, że trwają zapisy do VI edycji Podyplomowego Studium Prawa Konkurencji w INP PAN (rekrutacja trwa do 30 września br.).

Category: pl
Posted by: spk

Szczegółowe informacje dotyczące studiów mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Instytutu http://www.inp.pan.pl/index.php w zakładce: "Studia podyplomowe – VI edycja Podyplomowego Studium Prawa Konkurencji".

Zajęcia są prowadzone przez wybitnych przedstawicieli nauki i biznesu: pracowników INP PAN z Zakładu Prawa Konkurencji, Zakładu Prawa Europejskiego, Zakładu Prawa Administracyjnego, Wydziału Prawa i Administracji UW i innych renomowanych uczelni w Polsce oraz sędziów (Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Apelacyjnego), panią Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów i wielu innych pracowników tego Urzędu oraz przedstawicieli renomowanych kancelarii prawniczych.

Studia mają charakter dwusemestralny – zajęcia będą się odbywały w ciągu obu semestrów 2015/2016 roku. Wykłady i warsztaty odbywają się w systemie zjazdów sobotnio-niedzielnych.

Studia kończą się egzaminem. Uczestnicy studiów otrzymują Świadectwo ukończenia Podyplomowego Studium Prawa Konkurencji w INP PAN.

Stowarzyszenie Prawa Konkurencji
c/o Dentons
ul. Zajęcza 4
00 - 351 Warszawa

e-mail: spk@spk.com.pl

tel.: (22) 24 25 138
fax: (22) 24 25 242

Wykonanie: AGINUS , Copyright © 2004-2023 Stowarzyszenie Prawa Konkurencji